Městská část Praha-Vinoř

Home > MČ Praha-Vinoř > Mateřská škola Vinoř 
Mateřská škola
   
   
Fotogalerie☻2014
thn_jahudky2.jpgVÁNOCE 2014 V MŠ PRAHA - VINOŘ
BESÍDKA VE TŘÍDĚ HOUBIČEK
Potleskem jako v opravdovém divadle ocenili rodiče 15. prosince výkon svých nejmilejších. Děti si ho svým báječným výkonem skutečně zasloužily.

VÁNOCE VE TŘÍDĚ JAHŮDEK
Také děti ze třídy Jahůdek se chlubí dárky, které dostaly pod stromečkem od Ježíška.

BESÍDKA VE TŘÍDĚ U NEJMENŠÍCH MYŠEK
Co je malé, to je hezké a co je hezké, je i roztomilé. Roztomilých, malých dětiček se sešla celá třída, která besídku předvedla na úrovni jejich velkých kamarádů. Zaslouží si opravdovou pochvalu, protože tolik básniček a písniček určitě není jednoduché si zapamatovat.

VÁNOCE A VÁNOČNÍ TRHY VE TŘÍDĚ SOVIČEK
Ve čtvrtek 11. 12. přišel do třídy Soviček Ježíšek. A protože děti jsou zde velice hodné a šikovné, byly odměněny velkou spoustou krásných dárků. Dostaly všechny, které si přály, jako kuličkovou dráhu, lego, Duplo, magnetickou stavebnici, domeček, plastelínu, hru Double, atd.Odpoledne proběhl trh, kde si rodiče mohli zakoupit výrobky, které děti vlastnoručně vyrobily.

BESÍDKA VE TŘÍDĚ VČELIČEK
Včeličky nám zazpívaly, zarecitovaly a zahrály divadelní představení. Rodiče i prarodiče se báječně pobavili, protože pohádka byla humorná.
 
thn_PC090003.jpgMUZIKA ŠPALÍČEK PRAHA U NÁS VE ŠKOLCE
15.12.2014 Muzika Špalíček Praha nás již tradičně v době předvánoční potěší svýn koncertem. A protože naše děti rády zpívají, k muzikantům se ochotně přidaly.
ČERTÍ POHÁDKA VE TŘÍDĚ VEVEREK
Čertí pohádka se hrála ve třídě Veverek ve čtvrtek 11.12. hned po Vánočních trzích. A bylo to prima. Máme novou, začínající hereckou generaci.
 
PŘEDVÁNOČNÍ ČAS V MŠ
thn_22.jpgVÁNOČNÍ TRHY
Ve čtvrtek 11.12. odpoledne se ve všech budovách mateřské školy uskutečnily vánoční trhy. Starší děti nabízely své výrobky samy, těm mladším pomáhaly paní učitelky. Nejdůležitější ale je, že potěšily naše blízké.

NA VÁNOCE K NÁM PŘIŠEL PAN STAROSTA
11.12. Vánoce patří ve školce k nejkrásnějším dnům v roce. Nenechal si je ujít ani náš pan starosta Švarc. Děti ho vždy rády uvítají. Tentokrát se chlubily s krásnými dárky od Ježíška.

VÁNOCE VE TŘÍDĚ LIŠTIČEK
Ježíšek do mateřské školky zavítal ve čtvrtek 11.12. Zpívali jsme koledy, rozkrajovali jablíčko, házeli bačkůrkou, pouštěli jsme lodičky a ještě s dalšími tradicemi se děti seznámily. Pak už u stromečku rozbalovaly dárečky. Byly totiž celý rok hodné.

Čertí besídka ve třídě Zajíčků
Ve středu 10.12.2014 se nám o dobrou náladu postaraly děti ze třídy Zajíčků. Předvedly toho tolik, že se ani nechtělo věřit, jak moc dokáží být takhle malé děti šikovné. Děkujeme.
thn_PB290010.jpgŠKOLKA NA VÝSTAVĚ NAŠICH ZAHRÁDKÁŘŮ
V pátek 5.12.2014 s radostí přijaly naše děti pozvání na výstavu zahrádkářů. Opět bylo co obdivovat a paní učitelky mohly čerpat inspiraci. Děkujeme za tu nádheru a už se těšíme na další.
 
thn_listicky7.jpgMIKULÁŠSKÉ BESÍDKY V MŠ
MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA U LIŠTIČEK
Ve středu 3.12.děti ze třídy Lištiček pozvaly rodiče, babičky i dědečky na Mikulášskou besídku. Převlékly se za andílky a čertíky, moc jim to slušelo. Vystoupení se jim nadmíru podařilo, takže od Mikuláše, který do školky určitě zavítá, jistě něco dobrého dostanou.
MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA U SOVIČEK
Ve čtvrtek 4.12. se ve třídě Soviček konala Mikulášská besídka. Výkony dětí byly úžasné. Zaslouží si velkou pochvalu. Však je také rodiče potleskem náležitě odměnili a paní učitelky dostaly od malého čertíka krásnou kytičku.
MIKULÁŠ, ANDĚL A ČERT VE ŠKOLCE
Pod taktovkou čerta z OS Prima den, k nám zavítal Mikuláš - děkujeme, pane starosto i andílek. A byla to náramná legrace. Kupodivu v naší školce zlobivé děti vůbec nemáme, tak se čertík rozhodl podívat i do sborovny základní školy. Ani tam nepochodil. Děti si odnesly dobroty od Mikuláše i andílka, ale hlavně spoustu zážitků a nových vědomostí. Věděli jste, že v pekle se neděkuje?
 
thn_PB260011.jpgMateřská škola Vinoř: O STATEČNÉM KOVÁŘI MIKEŠOVI, 2.12.2014
O statečném kováři Mikešovi, tak se jmenovala krásná loutková pohádka v podání divadelní společnosti Dokola, která zavítala do naší mateřské školky.
 
thn_PB010015.jpgMateřská škola Vinoř: PODZIMNÍ HRÁTKY V HOUBIČKÁCH
Přírodniny dětem nahradily hračky. Tvorba z přírodních materiálů se stala oblíbenou činností dětí, proto se rozhodly ve své třídě založit sbírku přírodnin. Děti si kdykoli mohou vzít např. kaštany, žaludy nebo šišky a hrát si s nimi.

LIŠTIČKY SE ČERTA NEBOJÍ
Ve všech třídách se děti těší na návštěvu Mikuláše s čerty a andílky. Podívejte se, jakou mají fantazii děti ze třídy Lištiček. Každý čertík je úplně jiný.
 
thn__DSC0354.jpgMateřská škola Vinoř: DRAKIÁDA VE TŘÍDĚ JAHŮDEK
Ve středu 12.11. děti ze třídy Jahůdek využily silnějšího větru a vyrazily na kopec k našim předškolním kamarádům pouštět draky. Všem to šlo náramně, proto si každý za odměnu odnesl diplom a medaili. Maminky přinesly kupované dobroty, takže k dobré náladě nic nechybělo.
thn_PA290008.jpgPŘEDŠKOLNÍ DĚTI V DIVADLE KARLA HACKERA
V úterý 4.11. dopoledne odjely předškolní děti do divadla na představení „Rádio Junior na návštěvě“. Toto představení je pod záštitou šéfredaktorky Rádia Junior Zory Jandové, která v něm vystupovala blokem písniček a velmi hezkého povídání s dětmi. Naše děti byly šikovné, proto si do školky přivezly dárky. Největší radost jim udělala kniha pohádek a písniček s věnováním autorky.

thn_aviary_1414769242934[1].jpgPodzimní momentky z naší MŠ.
 

thn_DSC_0024[1].jpgMateřská škola Vinoř: "Instalace" výzdoby v pekařství u Merhautů.
Děti ze třídy Soviček vyrobily krásnou halloweenskou výzdobu do Pekařství Merhaut, kterou si přišly samy rozvěsit. Doufáme, že se práce dětí bude zákazníkům pekařství líbit.
thn_PA110001.jpgMŠ - sponzorský dar od společnosti PD Solution s.r.o., 17.10.2014
Paní učitelky a děti ze třídy Lištiček převzaly v pátek 17.10. sponzorský dar od společnosti PD Solution s.r.o. zastoupené jednatelem Ing. Pavlem Dřevíkovským provozující eshop
www.dekoracevanoce.cz zastoupené jednatelem Ing. Pavlem Dřevíkovským. Vánoční dárky a dekorace jsou pro děti ze všech tříd. Už teď jim udělaly radost. Moc děkujeme.
thn00003.jpgDÝNĚJÁDA VE ŠKOLCE - VINOŘSKÉ NÁMĚSTÍ
Také na Vinořském náměstí si děti náramně užily 13.10. Dýnějádu. Zvládly všechny připravené soutěže a úkoly. Nazdobené dýně rodiči vytvářely krásnou atmosféru.
 
thn00004.jpgDRAKIÁDA VEVEREK A SOVIČEK
V pondělí 13.10. se konala na zahradě MŠ Prachovická Drakiáda pro třídu Veverek a Soviček. Děti musely plnit nejrůznější úkoly, aby od draka Huberta získaly poklad. Svou zručnost musely prokázat při skládání mašlí na ocas draka, jízdě zručnosti na koloběžce, pouštění létajícího draka a při dračím hodu na cíl. Děti byly moc šikovné a splnily všechny úkoly. Poklad se jim nakonec získat podařilo.
thn00029.jpgDÝNĚJÁDA VE ŠKOLCE - MIKULOVICKÁ, 13.10.2014
V pondělí se ve školce uskutečnil 4.ročník již tradiční Dýnějády. Děti nemohly dospat, strašně se těšily. Po svačince se posilnily dobrůtkou dle libosti a pak už nás na zahradě čekalo velké soutěžení. Všem to šlo náramně! Děti chválil pan ředitel, který se přišel podívat. A my musíme pochválit rodiče, kteří společně s dětmi vytvořili krásné dýně. Nápadů bylo opravdu hodně.
thn00004.jpgHOUBIČKY PŘIPRAVUJÍ ZELENINOVÝ SALÁT, 10.8.2014
Děti ze třídy Houbiček vědí, co je zdravé. V pátek si připravily zeleninový salát. Krájení jim šlo náramně a chutnal výborně. Klárka s Terezkou mi přinesly také ochutnat.
 
thn00009.jpgLIŠTIČKY SE PŘIPRAVUJÍ NA DÝNĚJÁDU, 8.10.2014
Všechny děti se těší a pilně připravují na 4. ročník Dýnějády. Ukázka je ze třídy Lištiček, kde si s nadšením všichni namalovali krásnou dýni. Největší zábavu si ale děti užily při skupinovém malování. Pěkně se domluvily a výsledek stál za to!
 
thn00001.jpgDEN ZVÍŘÁTEK V SOVIČKÁCH
3. 10. jsme měli ve třídě Soviček návštěvu zvířátek, živých i plyšových. V sobotu měla všechna svátek a proto jsme ho s nimi už oslavili v pátek. Dozvěděli jsme se mnoho informací, naučili jsme se pracovat s encyklopediemi a užili si moc legrace.
thn00007.jpg2.10.2014
STRAŠIDÝLKO BAČKŮRKA ANEB JAK SE BAČKŮRKA SKAMARÁDIL
Kamarádství a přátelství je v životě dětí i dospělých velmi důležité. A právě to naše první pohádka dětem ukázala.
 
thn00002.jpgLIŠTIČKY NA VÝSTAVĚ ZAHRÁDKÁŘŮ, 12.9.2014
Děti ze třídy Lištiček se v pátek vypravily na výstavu zahrádkářů. Bylo opět co obdivovat a ještě se mnoho zajímavého dozvěděly.
thn00013.jpg1.9. se otevřelo 8.tříd mateřské školy, včetně nové třída mateřské školky ve škole na Vinořském náměstí.
1.9.2014 se otevřelo 8.tříd mateřské školy. Nově otevřená třída na Vinořském náměstí září novým nábytkem i hračkami. Úžasné je, že pozadu nejsou ani třídy v původní budově mateřské školy, v Mikulovické ulici. Po novém nábytku přišly na řadu nové podlahy a dveře. Dětem se v novém prostředí moc líbí.
thn00001.jpgMŠ Vinoř: HAWAIISKÝ TÝDEN V LETNÍ ŠKOLCE
Ačkoli nám od půlky týdne počasí moc nepřálo, udělali jsme si pravou Hawii alespoň ve třídě. Ve čtvrtek jsme si jako praví domorodci zabubnovali a zatancovali v kroužku, moc se nám to líbilo, obzvláště bubnování našich jmen, nebo lidových písniček, které jsme všichni znali, i ti nejmenší z nás.
thn00010.jpgMATEŘSKÁ ŠKOLA VINOŘ: LETNÍ ŠKOLKA
Od 1.července začala pro naše děti letní školka. První týden je tematicky "duhový", a proto jsme si pozvali pana Václava Štrassera s vystoupením Duhové bubliny. Dětem se moc líbilo a dokonce si vyzkoušely, jak těžké je takovou bublinu vykouzlit.
thn00012.jpgKOLEKTIV MATEŘSKÉ ŠKOLY VE VINOŘI SPOLU S DĚTMI PŘEJE VŠEM KRÁSNÉ A PROSLUNĚNÉ LÉTO.
PODĚKOVÁNÍ PANÍ BROŽOVÉ

Kolektiv Mateřské školy ve Vinoři a hlavně všechny děti, které mateřskou školu navštěvovaly, děkují paní kuchařce Alence Brožové za všechny dobroty, které pro nás po 40 let s láskou vařila a připravovala. Přejeme jí, aby si důchodového věku ve zdraví dlouho užívala.
thn00003.jpgROZLUČKOVÁ PÁRTY U LIŠTIČEK
V pátek 20.6. se konala rozlučková párty ve třídě Lištiček.
INDIÁNSKÝ DEN VE TŘÍDĚ HOUBIČEK
Ve školce si děti užívají prima zábavu. Indiánský den se konal v pátek 20.6.
thn00014.jpgBesídky na závěr školního roku 2013/2014 v MŠ Vinoř

19.06. závěrečná besídka dětí v MŠ na Vinořském náměstí
SETKÁNÍ S RODIČI U MYŠEK A ZAJÍČKŮ
19.6. jsme se sešli s rodiči a dětmi na Vinořském náměstí. Kdybychom byli ve škole, všechny děti by si odnesly za vystoupení 1. Ve třídě Zajíčků pan ředitel ostužkoval několik budoucích prvňáčků a teď už se všichni těší na prázdniny.
BESÍDKA VE TŘÍDĚ HOUBIČEK
17.6. se konala besídka u dětiček ze třídy Houbiček. V krásných kostýmech děti jen zářily a vystoupení bylo na moc hezké.
ZÁVĚREČNÁ BESÍDKA SE STUŽKOVÁNÍM U SOVIČEK A VEVEREK
17.6. jsme se loučili s dětmi, které po prázdninách usednou do lavic v základní škole. Po krásném programu, který si pro nás předškoláci připravili, přistoupil pan starosta s panem ředitelem k slavnostnímu stužkování a předání knihy.
thn00002.jpgPOHÁDKA DIVADÝLKA NA KONEČNÝ
Ve středu 18.6. k nám zavítalo Divadýlko Na konečný s pohádkou O vznešené ježibabě. A byla to legrace a velká zábava. Děkujeme.
thn00005.jpgPYŽAMOVÁ PÁRTY VE TŘÍDĚ JAHŮDEK
10.6. měly děti ze třídy Jahůdek pyžamovou párty. Co mělo největší úspěch? Polštářová bitva!
thn00009.jpg17.06. Stužkování předškoláků v mateřské školce
 
thn00015.jpgSETKÁNÍ S RODIČI VE TŘÍDĚ LIŠTIČEK
V pondělí 16.6. jsme zahájili sérii vystoupení k závěru školního roku pro rodiče. Jako první se představila třída Lištiček. Za výborné pěvecké, recitační i taneční výkony si děti zasloužily sladkou odměnu.

ASIJSKÝ DEN VE TŘÍDĚ LIŠTIČEK
Asijský den se uskutečnil ve třídě Lištiček v pátek 13.6. Poznáte, co jsme tvořili a na co jsme si hráli?
SPORTOVNÍ DEN VE TŘÍDĚ LIŠTIČEK
12.6. si děti ze třídy Lištiček uspořádaly sportovní den. Tato akce proběhla postupně ve všech třídách. Sportování nám opravdu šlo. Přesvědčit se můžete z přiložených fotografií, kde je vidět, že vítězem byl každý z nás
thn00019.jpgTROPICKÁ VEDRA NÁS NEZASKOČÍ, 12.6.2014
Prázdniny i léto se blíží. Vedra udeřila dříve, ale nám to nevadí. Na školní zahradě jsme hned využili brouzdaliště i bazének a bylo to prima osvěžení.

CESTA ZA POKLADEM VEDLA AŽ DO CTĚNIC, 11.6.2014

Ve středu 11.6. se vypravily děti ze třídy Houbiček za pokladem. Cesta to byla plná překvapení a nástrah, ale odměna čekala na všechny.

UKÁZKOVÁ HODINA ZUMBY

Zumbu v podání dětí z MŠ v Mikulovické ulici přišli v pondělí 9.6. obdivovat rodiče i prarodiče. Měli co obdivovat, ukázková hodina, pod vedením paní učitelky Evy Laubové, se velice vydařila.
thn00006.jpgVEVERKY V LETECKÉM MUZEU
Děti z Veverek v úterý 27.5. navštívily Letecké muzeum Kbely. Počasí nám přálo, na chvilku přestalo pršet, takže jsme si stihli prohlédnout všechna letadla. Nejvíce se dětem líbily stíhačky a nejmenší letadlo.

MDD JSME OSLAVILI SPOLEČNĚ SE SBOREM PROFESIONÁLNÍCH HASIČŮ SATALICE
V pondělí 2.6. k nám přijeli profesionální hasiči ze Satalic. Měli jsme štěstí, protože zrovna se nikde nic nestalo a hasiči nemuseli během dopoledne odjet k žádnému případu.
Díky tomu si všechny děti dopoledne náležitě užily a dozvěděly se mnoho užitečných rad.
INDIÁNSKÝ DEN V SOVIČKÁCH
Indiánský den v Sovičkách proběhl ve čtvrtek, 29.5. Děti si vyrobily kostýmky, přečetli jsme si na kmenové radě něco o našich předcích, dali jsme si indiánská jména, lovili jsme bizony, hráli indiánské hry a nakonec jsme si vyrobili totem naší třídy.
 
thn00013.jpgMateřská škola: Školka v přírodě 4. den
Zdravíme všechny ve Vinoři,
posíláme fotky z posledního dne školky v přírodě. Dnes bylo opravdu letní počasí. Dopoledne jsme si u chaloupky malovali na trička a hráli jsme si dle své libosti. Po obědě nás čekala bojovka o poklad a podvečer se nesl v duchu venkovní párty. Před chaloupkou jsme měli diskotéku a pan správce nám ugriloval buřtíky. Večer bylo pro děti veliké překvapení, čekala je večerní stezka odvahy. Všichni byli moc stateční. Teď už děti spinkají. Je to tu prima, ale těšíme se na zítřek, na své rodiče a kamarády domů.
thn00001.jpgMateřská škola: Školka v přírodě - 3.den
Zdravíme ze školky v přírodě, dnes jsme zvládli celodenní výlet do harrachovské sklárny. Cestovali jsme vláčkem, pro některé to byla první cesta v životě tímto dopravním prostředkem. Ve sklárně se nám moc líbilo. Protože děti byly velice šikovné, dostaly za odměnu zmrzlinku. Zítra se těšíme na hledání pokladu a opékání buřtů.
thn00013.jpgMateřská škola: ŠKOLKA V PŘÍRODĚ
2. DEN NA ŠKOLCE V PŘÍRODĚ
Dnes jsme si ráno hráli u chaloupky a po svačince jsme se šli proběhnout na opravdové fotbalové hřiště. Hned po obědě jsme vyrazili na autobus a jeli jsme na výlet do Harrachova, podívat se na Mumlavské vodopády. Po cestě jsme plnili úkoly, které nám zadávala místní liška. Před večeří jsme si ještě pohráli u chaloupky. Počasí nám přeje a příroda je krásná.

První pozdrav ze školky v přírodě.
Zdravíme z Kořenova, na naši chaloupku jsme dorazili v pořádku. Cestou jsme se stavili na svačinku u letadla. Po vynikajícím obědě jsme si pohráli před chatou a potom jsme šli prozkoumat krásné okolí.

ODJEZD NA ŠKOLKU V PŘÍRODĚ DO KOŘENOVA.
V pondělí ráno odjely předškolní děti na školku v přírodě do Kořenova. Objednaly si hezké počasí a teď už se těší na nové zážitky.
thn00003.jpgMateřská škola: DĚTI Z VINOŘSKÉHO NÁMĚSTÍ NA VÝLETĚ
Ve čtvrtek 15.5.2014 se vypravily na výlet děti ze třídy Myšek a Zajíčků. Tak se jim zalíbilo mezi labyrinty v Loučeni, že se jim ani nechtělo zpátky do školky. Přispělo k tomu i sluníčko, které se tentokrát neschovávalo a v zámeckém areálu bylo opravdu nádherně.
 
thn00006.jpgMateřská škola Vinoř - fotogalerie výlety
thn00002.jpgČARODĚJNICE
Ve středu 30.4.2014 se v mateřské škole konal slet čarodějů a čarodějnic. Na programu jsme měli módní přehlídku, čtení nových zaklínadel, přeskakování ohně, vaření nápoje lásky a nechyběly ani závody na košťěti a další disciplíny.
thn00001.jpgJARNÍ KONCERT VE ŠKOLCE
Muzika Špalíček Praha k nám 14.4. 2014 již tradičně zavítala s jarním koncertem. Její nový repertoár se všem moc líbil, a protože byl zaměřený na Velikonoce, dozvěděly se děti mnoho zajímavých věcí, které k nim neodmyslitelně patří.
thn00012.jpgVINOŘSKÝ VELIKONOČNÍ JARMARK
13.4. 2014 vystoupily naše děti na Velikonočním jarmarku. Jejich vystoupení byla roztomilá a úžasná. Výrobky, které jste mohli vidět v párty stanu, ukazují na šikovnost našich dětiček. Samozřejmě je to zásluha našich p. učitelek, které je skvěle vedou a zaslouží si od nás poděkování.
thn00008.jpgPLAVÁNÍ JE PRIMA
Plavání se dětem líbí a dělají velké pokroky. Důkazem jsou fotografie třídy Soviček z 11.4.2014
 
Narcisky na zahrádce v Prachovické.
Na podzim jsme si zasadili cibulky narcisků a tulipánů a už nám květinky vykvetly.
thn00004.jpgDEN VODY VE TŘÍDĚ HOUBIČEK
24. března se ve třídě Houbiček uskutečnil projekt Den vody. Pověděli jsme si o její důležitosti a užitku, o koloběhu vody a nejvíce děti bavily různé experimenty s ní.
 
thn00018.jpgMateřská škola Vinoř: VE VINOŘI ZA JEHŇÁTKY
Využili jsme pozvání a krásného slunečného počasí a vypravili jsme se podívat na mláďátka oveček - jehňátka. Byla moc krásná. Dokonce jsme je mohli krmit jablíčky, která jsme donesli. Děkujeme paní Zemanové, pro všechny děti to byl velký zážitek.
 
thn00009.jpgMateřská škola Vinoř: PŘÍBĚHY VČELÍCH MEDVÍDKŮ
Ve středu 19.3. se školka vypravila do divadla v Horních Počernicích. Všichni se moc těšili na pohádku Příběhy včelích medvídků, kterou znají z televizních večerníčků. Malí čmeláci Brumda a Čmelda byli úžasní a pohádka v podání Divadla Krapet všechny natolik zaujala, že dokázali pozorně sledovat děj celých 60 minut.
thn00001.jpgMateřská škola Vinoř: Třída Lištiček stavěla domečky pro lesní skřítky.
thn00005.jpgMateřská škola Vinoř: NÁVŠTĚVA U MICHALA V KOUZELNÉ ŠKOLCE
V pondělí 3.3. jsme se vypravili na návštěvu za Michalem do Kouzelné školky. Protože se mu v únoru u nás líbilo, pozval nás na oplátku na Kavčí Hory. My jsme se nemohli dočkat. Natáčení se všem moc líbilo a s Michalem jsme si užili moře zábavy.
 
thn00023.jpg20.2. Nádherný karneval ve všech třídách mateřské školky a skvělé masky všech.
thn00015.jpgMateřská škola Vinoř: Přijel k nám Michal Nesvadba s Františkem z Kouzelné školky a děti výskaly radostí. Děkujeme paní Šmukové, že nám již poněkolikáté sponzorovala tuto akci . Pan Nesvadba to s dětmi opravdu umí a na setkání s ním děti dlouho vzpomínají.


 
thn00032.jpgFotbalový den ve třídě Jahůdek se náramně vydařil. Máme u nás nové talenty i krásné roztleskávačky.
thn00012.jpgKlaun Pepino se svými pejsky přinesl do naší školky opět plno smíchu a dobré nálady.
thn00003.jpgMŠ Vinoř,  oddělení Sovičky,  na návštěvě v místní knihovně Praha - Vinoř.
thn00011.jpgMateřská škola Vinoř: První plavání jsme zvládli na jedničku!
thn00006.jpgMateřská škola Vinoř: Únor je každoročně v mateřské školce pohádkový, proto k nám zavítalo Divadýlko Na konečný s pohádkou Perníková chaloupka.
thn00003.jpgMateřská škola Vinoř: Děti ze třídy Jahůdek si vyšly na procházku k rybníku, kde nakrmily kachničky.
thn00007.jpgMateřská škola Vinoř: VÝTVARNÝ KROUŽEK DĚTÍ ZE TŘÍDY JAHŮDEK, HOUBIČEK A LIŠTIČEK POŘÁDAL VÝSTAVU V MIKULOVICKÉ ULICI. Kroužek vedou paní učitelky Lenka Kopejsková a Eva Laubová. Za pololetí toho děti zvládly skutečně hodně a rodiče si jejich díla nemohli vynachválit.
thn00004.jpgMateřská škola Vinoř: ZUMBA – ukázková hodina kroužku zumby se konala 27. ledna. A bylo se na co koukat. Děti, pod vedením paní učitelky Evy Laubové, byly prostě úžasné.
 
thn00009.jpgMateřská škola Vinoř: Konečně jsme se dočkali sněhu a náležitě si ho užili na naší zahrádce.
thn00004.jpgMateřská škola Vinoř: V pátek 24.ledna děti ze všech tříd viděly krásnou loutkovou pohádku "Jak zlatník ke štěstí přišel".
thn00004.jpgMateřská škola Vinoř: Letní den ve třídě Soviček
21. ledna nám venku konečně začalo sněžit a mrznout, ale u Soviček svítilo sluníčko a bylo téměř + 40°ve stínu. Paní učitelky si s dětmi uspořádaly Hawaiiskou párty a zahrály si na léto. Děti se koupaly v moři, opalovaly se (nezapomněly se samozřejmě namazat opalovacím krémem), stavěly hrady z písku, hrály beach volejbal a mlsaly zmrzlinu. Ale nebylo to jen o odpočinku, závodilo se v tanci Hula Hula, dále měly děti za úkol podtančit provaz a trefovat se nafukovacím míčem do kruhu. Letní den si děti moc užily a už teď se těší na opravdové léto.
 
Fotogalerie☻2013
thn00013.jpgMateřská škola: PUTOVÁNÍ ZA VÁNOČNÍ HVĚZDOU
Krásnou loutkovou vánoční pohádku děti ze všech tříd viděly ve středu 18.12.
thn00001.jpgMateřská škola: VÁNOČNÍ BESÍDKA U MYŠEK
Na Vinořském náměstí u Myšek se ve středu 18.12. konala Vánoční besídka. Úžasné výkony dětí byly odměněny bouřlivým potleskem a jejich krásné kostýmy se líbily všem.
thn00002.jpgMateřská škola: VÁNOČNÍ BESÍDKA U ZAJÍČKŮ
Ve středu 18.12. se konala Vánoční besídka ve třídě Zajíčků. Děti byly báječné, šikovné a moc jim to slušelo.
thn00009.jpgMateřská škola Vinoř: Vánoce u nás. To bylo radosti!
thn00003.jpgMateřská škola Vinoř: VÁNOČNÍ TRHY
Ve čtvrtek 12.12.2013 se konaly ve všech budovách mateřské školky vánoční trhy. Největší radost jsme možná udělali dětem, protože se nemohly dočkat, až se s výrobky rodičům pochlubí.
thn00004.jpgMateřská škola Vinoř: Vánoční besídka ve třídě Lištiček
V úterý 10.12. jsme se sešli ve třídě Lištiček a děti ukázaly, co umí. A bylo toho opravdu hodně. Zpívaly, recitovali a zahrály pohádku O dvanácti měsíčkách. Šlo jim to náramně. Aby ne, už jen 2x se vyspí a do školky přiletí Ježíšek. Jistě dětem za tak krásnou besídku něco nadělí.
thn00007.jpgMateřská škola Vinoř: Nezapomeňte, vánoční trhy se u nás konají již tento čtvrek 12.12.2013 od 14.30 hod. do 16.30 hod. ve všech budovách MŠ. Všichni jste srdečně zváni. Několik ukázek výrobků našich šikovných dětí přikládáme.
thn00002.jpgMateřská škola Vinoř: Divadýlko Na konečný k nám zavítalo s pohádkou Čert a Káča a tradiční vánoční koncert nám zahrála Muzika Špalíček Praha. Zazpívali jsme si koledy, doprovodili jsme muzikanty na orfovské nástroje a naladili jsme se předvánočně.
thn00026.jpgMateřská škola Vinoř: MIKULÁŠ, ČERT, ANDĚL.
Všichni měli 5.12. moc práce. Nejprve navštívili sedm tříd v mateřské škole, pak zavítali do prvních tříd na Vinořském náměstí a cestou na krásnou výstavu zahrádkářů zavítali k paní Krskové, která je autorkou jejich nádherných kostýmů.
 
thn00002.jpgMateřská škola Vinoř: Návštěva Divadla kouzel Pavla Kožíška
V pondělí 25.11.2013 všechny děti z mateřské školky odjely do Divadla Kouzel Pavla Kožíška. Protože nás je hodně, musely pro nás přijet 4 autobusy! Při představení „Kouzelné Vánoce aneb já nejsem Ježíšek ale Kožíšek“ jsme se naučili kouzlit a všem se nám to moc líbilo. Už při zpáteční cestě se děti ptaly, kdy zase pojedeme na kouzelnické představení.
 
thn00008.jpgNávštěva České televize 6.11.2013


Děti z Veverek navštívily 5.11. studia České televize. Paní průvodkyně nám sdělila mnoho zajímavostí o rozsáhlých budovách a pořadech, které se zde natáčí. Nahlédli jsme do studií, kde zrovna stavěli kulisy k novému seriálu a vyzkoušeli jsme si, jaké je to stát před kamerou ve studiu pro natáčení pořadu Sama doma. Největším zážitkem bylo sledování přímého natáčení Kouzelné školky s Františkem a Fanynkou.
thn00019.jpgMateřská škola Vinoř: Duchařské, upíří a strašidelné řádění se spoustou her a v krásných kostýmech probíhalo ve školce na konci října.
thn00007.jpgHoubařská pohádka pro všechny děti
V pátek 1.11.2013 k nám zavítalo divadélko "Koloběžka" s "Houbařskou pohádkou". Všem se moc libila. Už víme, jak se chovat při houbaření v lese a jak je důležité les chránit.
thn00003.jpg14.10. Zdařilá Dýnějáda v mateřské školce, vyhráli všichni...

DÝNĚJÁDA 2013
„Děkujeme, moc hezké, všichni nám to závidí…“ tato slova nejčastěji zněla z úst rodičů na 3. ročníku Dýnějády. Sešlo se nás opravdu hodně, nálada byla báječná a to bylo naším záměrem. Pobavily se nejen děti ze školky, ale s nimi i sourozenci, rodiče, babičky, dědečkové.
Děkujeme, že jste přišli a hráli si s námi.
thn00010.jpgPodzim v MŠ Vinoř
24.9.2013 Přišel pan Podzim a přinesl plný košík zeleniny.
Ve všech třídách se učíme na podzim poznávat ovoce a zeleninu, která se sklízí na zahrádce nebo na poli.
Ukázka je ze třídy Houbiček, kam 23. 9. 2013 přišel pan Podzim a přinesl plný košík zeleniny.
Také vyprávěl, jaké změny nás v tomto ročním období čekají.
Nastal podzim 4.10.2013
Podzim je tu, vítr fouká, proto jsme se rozhodli na zahrádce v Prachovické pouštět draka.
Na zahrádce u Soviček 4.10.2013
Podzimní práce na zahrádce. Sázíme tulipány a narcisky. Myslíte, že nám na jaře vykvetou?
thn00003.jpgV pátek 20.9.2013 přišla do třídy Houbiček zdravotní sestřička, paní Bušková. Připravila si pro děti hezkou přednášku na téma: Jak se staráme o miminko. Všechny děti se aktivně zapojily do přebalování, koupání, oblékání a uspávání miminka.
thn00013.jpgVystoupení dětí na oslavách 925 let Vinoře a ocenění kolektivu MŠ Vinoř za rozvoj Vinoře.
thn00001.jpgMateřská škola Vinoř: Školní rok nám začal a znovu si můžeme hrát s kamarády.
thn00007.jpgMateřská škola Vinoř - středověký týden v MŠ a výlet na Okoř
Celý týden jsme si s dětmi hráli na středověk, a tak jsme si vyrobili korunky pro princezny a brnění pro chrabré rytíře. Ve čtvrtek jsme si jeli prohléhnout hrad Okoř, který se dětem velice líbil.
thn00009.jpgMateřská škola Vinoř : Indiáni v letní školce
Na zahradu MŠ přijeli opravdoví Indiáni, kteří si pro děti připravili spoustu zajímavých indiánských soutěží. Největším zážitkem však byla jízda na ponících Kryštofovi a Sisi.

Mateřská škola - školní rok 2012/2013:
Myšky, Zajíčkové, Jahůdky, Houbičky, Lištičky, Veverky a Sovičky
se loučí se školním rokem a přejí všem krásnou dovolenou.

thn00001.jpg
thn00002.jpg
thn00003.jpg
thn00004.jpg
thn00005.jpg
thn00006.jpg
thn00007.jpg
thn00003.jpgMateřská škola: SOVIČKY V LETECKÉM MUZEU KBELY
thn00031.jpgMateřská škola: Besídky u předškolních dětí ve třídě Veverek a Soviček
18.6.2013 proběhlo u našich předškoláčků rozloučení se školkou. Nejprve děti ukázaly co umí a nám dospělým se tajil dech při sledování dramatizace pohádky O Zlatovlásce, kterou jsme měli možnost vidět v podání dětí ze třídy Veverek. To byla nádhera! Ve třídě Soviček děti předvedly humorné pěvecko - recitační pásmo, které mělo rovněž velký úspěch. A pak už následovalo stužkování, kterého se tradičně ujal pan starosta Švarc s panem ředitelem Tellerem. Nechyběla ani kniha na památku a závěrečný tanec s rodiči.
Tak hezké prázdniny a mnoho úspěchů ve škole, milé děti.
thn00013.jpgMŠ VINOŘ: ROZLOUČENÍ SE ŠKOLNÍM ROKEM VE TŘÍDĚ HOUBIČEK
Ve čtvrtek 13.6. pozvaly děti ze třídy Houbiček rodiče na besídku. A byla to nádherná událost. Snaha nejmenších dětí být co nejlepší byla obdivuhodná stejně tak jako kostýmy a kulisy, které dotvářely pohádkovou atmosféru.
thn00021.jpgMŠ VINOŘ: BESÍDKY MŠ NA VINOŘSKÉM NÁMĚSTÍ
Venku bylo počasí téměř prázdninové a naše děti ze třídy Myšek a Zajíčků pořádaly ve středu 12.6.2013 besídky k ukončení školního roku. Uměly toho tolik, že jsme se mohli sejít i dvakrát. Krásně zpívaly, recitovaly, tančily a paní učitelky do zpěvu na závěr zapojily i rodiče. Atmosféra byla úžasná a nechybělo ani pohoštění či sladká čokoládová odměna.
thn00003.jpgMŠ VINOŘ: NÁVŠTĚVA SOKOLNÍKA S DRAVCI PRO DĚTI I RODIČE
V úterý 11.6.2013 prožily děti společně s rodiči hezké odpoledne na zahradě školky v Mikulovické ulici. Zavítal k nám sokolník s dravci a bylo se na co dívat. Mohli jsme si pohladit sovu a alespoň na chvíli se stát skutečnými sokolníky. To když k nám na ruku přiletěl výr. Statečné byly nejen děti, ale nebáli se ani tatínkové a maminky.
thn00024.jpg11.6.2013  BESÍDKA DĚTÍ ZE TŘÍDY LIŠTIČEK A JAHŮDEK
Překrásné besídky dětí ze třídy Lištiček a Jahůdek se konaly v pondělí 10.6.2013. Děti předvedly úžasné výkony nejen pěvecké a recitační, ale i herecké a taneční.
thn00002.jpgVÝSTAVA PRACÍ DĚTÍ Z VÝTVARNÝCH KROUŽKŮ MŠ
thn00014.jpgMDD - sportovní den m MŠ
MDD - sportovní den Jahůdek, Veverek a Soviček 31.5.2013

V pátek 31. 5. 2013 jsme v mateřské škole slavili Den dětí sportem. Třídy Veverek, Soviček a Jahůdek se sešly v tělocvičně základní školy. Za udatné sportovní výkony dostaly všechny děti samozřejmě zlatou medaili !
MDD - sportovní den u Zajíčků 31.5.2013
V pátek 31.5.2013 jsme měli naplánovaný sportovní den na zahradě. Pro špatné počasí jsme zvolili náhradní variantu, ale i ta se nám moc líbila. Sportovali jsme celé dopoledne a všem to šlo moc pěkně.
MDD - sportovní den Myšek 31.5.2013
Ve třídě Myšek jsou opravdoví sportovci. Děti si zasoutěžily, přičemž podaly výborné sportovní výkony a parádně se vyřádily.
MDD - sportovní den Lištiček a Houbiček 31.5.2013
V pátek 31.5.2013 nám počasí zrovna nepřálo, ale na prima náladě to nikomu neubralo. Sportovní klání jsme přesunuli do tříd a všechno šlo báječně.
thn00001.jpgMateřská škola: Indiáni ze Sovičkova

28. května 2013 obsadili třídu Soviček rudé tváře z kmene Apačů. Kromě Rybany, N Šo Či, Vinnetoua se sešli i Tančící oblak, Bílá vločka, Lehké pírko, Zuřivá bouře nebo Tichý vodopád. Indiáni se pomalovali bojovými barvami, tančili kolem ohně s tomahawky, zkoušeli hod na cíl a každý si po svačině, ke které měli šunku z bizona, vyrobil indiánskou čelenku.
thn00001.jpgVýlet Poděbrady a plavba parníkem po Labi
Mateřská školka: Výlet Jahůdek, Veverek a Soviček do Poděbrad s plavbou na výletní lodi.
30. května 2013 se třídy Soviček, Veverek a Jahůdek vypravily na výlet do Poděbrad a následnou plavbu parníkem po Labi. Počasí nám sice moc nepřálo, ale i tak jsme si výlet užili. V Poděbradech jsme se prošli po lázeňské kolonádě a zamířili jsme k přístavišti, kde nás vyzvedla loď Král Jiří. Plavbu jsme sice strávili v podpalubí, kde jsme snědli svačinku ze školky, ale i tak se nám moc líbila.
thn00008.jpgMateřská škola Vinoř: Výlet dětí ze třídy Lištiček, Houbiček, Myšek a Zajíčků do ZOO Chleby 28. a 29.5.2013. Počasí nám přálo a zvířátka
se nám moc líbila.
thn00006.jpgPozdrav z vydařené školky v přírodě v Kořenově posílají naši předškoláčci.
thn00010.jpgMateřská školka: Školka v přírodě - odjezd
V pondělí 20.5.2013 odjely naše předškolní děti do Kořenova, chaty SPORT – SKI na školku v přírodě. Při odjezdu nikdo neplakal, všechny děti rozloučení s rodiči nesly statečně a už se těšily na spoustu báječných zážitků, které je čekají.
 
thn00024.jpgMateřská školka: Hasičský den
thn00003.jpgMateřská školka: Maminkám k svátku přejeme všechno nejlepší.
thn00011.jpgMateřská školka Vinoř: Kreslíme rozkvetlé sakury a slavíme Den Slunce
thn00008.jpgMateřská škola Vinoř - Čarodějnice jsme si báječně užili
thn00027.jpgMateřská škola Vinoř - toulky po našem okolí
thn00022.jpgMateřská školka: Jak jsme vítali naše nové občánky.
thn00022.jpgJarní koncert ve školce v podání Muziky Špalíček Praha.
Děti poznávaly hudební nástoje jako jsou housle, viola, dudy, vozembouch, basa, klarinet a také si s muzikanty s chutí zahrály a zazpívaly.
thn00002.jpgJak se děti loučily se zimou a připravovaly na svátek jara.
thn00023.jpgDěti ze všech sedmi tříd navštívily krásnou jarní výstavu zahrádkářů. Opravdu bylo co obdivovat. Děkujeme.
thn00006.jpgMateřská škola Vinoř: Po úspěšném vystopení dětí na 5.vinořském velikonočním jarmarku, kde se v chladném počasí snažily přivítat jaro, na ně za odměnu druhý den ve školce čekala krásná loutková pohádka "Vítání jara".
thn00028.jpgZdařilým vystoupením na Velikonočním jarmarku se děti z mateřské školy snažily přivolat jaro.
thn00001.jpg11.3. Děti z družiny ZŠ přišly potěšit naše seniory. Předvedly jim divadelní vystoupení, přednesly básničky a vyprávěly vtipy. Děkujeme všem v čele s paní učitelkou Kazilovou.
thn00003.jpgPohádkový den, tolik roztomilých princezen a princů se sešlo v jedné třídě.
thn00005.jpgDěti navštívily knihovnu a moc se jim líbilo povídání paní Lichtenbergové.
thn00027.jpgMichale, Michale!!! Křičely děti nadšením při představení Michala Nesvadby. Za to, že k nám již poněkolikáté zavítal velice děkujeme paní Šmukové, která celou akci sponzoruje. Pro děti to byl nevídaný zážitek, na který budou dlouho vzpomínat.
 
thn00011.jpgMateřská škola: "Zvířátka a loupežníci", krásná loutková pohádka.
thn00001.jpgKarneval v MŠ ve Vinoři
thn00013.jpg13.02. Karneval v mateřské školce. Veliký dík dětem, rodičům i všem učitelkám...
thn00019.jpgMateřská škola: Klaun „Pepino“ s krásným vystoupením a úžasnými pudlíky nás opět všechny rozesmál.
thn00001.jpgMateřská školka: Překrásné loutkové divadlo MARIONET Jana Kopeckého přijelo s pohádkou: „Cesta kolem světa“
thn00001.jpgMateřská škola - fotogalerie: Předškolní děti navštívily kamarády v základní škole. Blíží se zápis, proto si chtěly dopředu vyzkoušet jaké to je být školákem.
thn00006.jpgJe vám zima? Udělejte si letní den v zimě jako děti ve školce.
Fotogalerie☻2012
thn00021.jpg18.12. závěrečné besídky v MŠ s vynikajícími výkony účinkujících.
thn00001.jpgMateřská školka: Vánoce víly Zlomysíny, hrála činoherní skupina Praha
thn00035.jpgMateřská školka: U nás už byly Vánoce
thn00004.jpgMateřská škola: Besídka u předškoláčků
thn00020.jpgMateřská školka: Děti na výstavě zahrádkářů
thn00007.jpgMateřská školka: Mikuláš, Čert a Anděl u našich nejmenších
thn00003.jpg3.12. Besídka v mateřské školce
thn00002.jpgMateřská školka: Vánoční trhy svým programem obohatily děti z předškolních oddělení.
thn00007.jpg30.11.Mateřská školka: Děkujeme paní Dlabačové a celému „Divadýlku Na Konečný“ za pohádku „O dvanácti měsíčkách“. Komu se pohádka líbila, může se přijít podívat ještě jednou v neděli 2.12. od 15.30 hod. na Vinořské náměstí.
thn00002.jpg29.11. První mikulášské besídky v mateřské školce, děkujeme dětem, rodičům i celému učitelskému sboru.
thn00009.jpgMateřská školka: Vánoční koncert v podání Muziky Špalíček Praha. Překvapilo nás, s jakým zájmem děti hudbu vnímaly a s jakou chutí si s muzikanty zahrály.
thn00016.jpgNávštěva MŠ Vinoř ve Ctěnicích, 2.11.2012
thn00015.jpg„Co se vaří“ nám přišel do školky vyprávět pejsek s kočičkou v podání OS Prima den
 
thn00014.jpgStrašidelný den ve školce – všichni jsme se báli
thn00004.jpg15.10. Skvělý Halloween v mateřské školce s programem pro děti i rodiče, přes studené počasí vysoká účast a nasazení všech soutěžících, vyhrály všechny dýně i jedinečná kreativita všech účastníků. Veliký dík paní ředitelce, celému učitelskému sboru, kuchařkách, zvukaři, dětem, soutěžícím i divákům.
Pokračování
thn00019.jpgMateřská škola - návštěva ve Ctěnicích
Návštěvu ve Ctěnicích si děti ohromně užily.
thn00001.jpgInteraktivní hudebně – tematické pásmo souboru Jany Matějové s názvem : „ Podzime, podzime “ se dětem moc líbilo.
thn00005.jpgNávštěva dětí MŠ Vinoř na výstavě zahrádkářů.
Děkujeme za překrásný zážitek.
thn00001.jpg28.08. Přípravy na zahájení nového školního roku ve škole a mateřské školce vrcholí. Krásně zařízené nové třídy ve staré škole, nový nábytek je i v mateřské školce. Veliký dík řediteli Tellerovi, ředitelce Kovářové i celému jejich učitelskému sboru.
thn00001.jpg10.08. Rekonstrukce umývárny včetně sprchy a wc v mateřské školce.
thn00012.jpgMateřská škola: Poslední den předškolních dětí ve školce trochu netradičně.
thn00012.jpgMateřská škola - výstava prací dětí z výtvarných kroužků:
V posledním týdnu školního roku proběhla v informačním centru zdařilá výstava prací dětí z výtvarných kroužků.
Kdo ji navštívil, obdivoval šikovné děti a zejména trpělivost p.učitelek.
thn00018.jpg14.06. závěrečná besídka předškoláků MŠ ve školní jídelně. Jedinečné výkony a nasazení dětí byl odměnou všem divákům. Veliký dík ředitelce a učitelkám školky, stejně jako šikovným dětem, rodičům a prarodičům. Školka skončila, ať žije základní škola!
thn00023.jpg13.06. Další Besídka dětí z MŠ, tentokráte ve školce v Mikulovické ulici. Opět veliký dík ředitelce a učitelkám školky, stejně jako šikovným dětem, rodičům a prarodičům.
thn00001.jpg12.06. Besídka dětí z MŠ ve staré škole. Veliký dík ředitelce a učitelkám školky, stejně jako šikovným dětem, rodičům a prarodičům.
thn00005.jpgMateřská škola - lesní pedagogika
thn00005.jpg1.6.2012 Mateřská škola: S nepřeberným množstvím dojmů a zážitků se nám v pátek ve zdraví vrátily děti ze školky v přírodě v Kořenově. Velké poděkování patří všem paním učitelkám, které se o ně pečlivě staraly a také naší paní zdravotnici.
thn00001.jpg31.05.2012 Ukázka psího výcviku v mateřské školce v podání Clarka Olivera aFrantiška Václava...
thn00001.jpgOdjezd na školku v přírodě do Kořenova v Jizerských horách
thn00001.jpg05-2012 Výlet MŠ do firmy Botanicus
thn00001.jpg05-2012 Olympiáda MŠ

thn00001.jpg30.4.2012 Čarodějnice ve školce...

thn00001.jpg27.4.2012 Nové herní prvky

thn_DSCF2661.jpg26.4.2012 Záchranáři, hasiči, městská policie ve školce!
Prospěšná akce Magistrátu hl.města Prahy.

thn00001.jpg30.3.2012 Na výstavě zahrádkářů.

thn00001.jpg28.3.2012 Z činnosti MŠ Vinoř ...

thn00001.jpg27.02.2012 Kouzelník s bublinkami

thn00001.jpg24.02.2012 Návštěva Michala Nesvadby

thn00001.jpg09.02.2012 Karneval v mateřské školce

thn00001.jpg08.02.2012 Akce v MŠ

thn00001.jpg26.01.2012 Návštěva kina a divadla
thn00001.jpg09. a 11.01.2012 První třída na zkoušku.
Aktuální informace a dokumenty ke stažení naleznete na oficiální stránkách školy:

http://www.zsvinor.cz

 

Mateřská škola Praha - Vinoř je od 1.8.2001 součástí základní školy, společně tvoří jeden právní subjekt:
Základní škola a Mateřská škola Praha - Vinoř
IČO 60460865
Zřizovatel Městská část Praha - Vinoř

MŠ je sedmitřídní s provozem 7 tříd dopoledne a 7 tříd odpoledne. Třídy jsou rozděleny podle věku dětí. K 1.9.2011 máme celkem 181 děti.

Mateřská škola sídlí ve třech budovách:
v Mikulovické ulici č. 337 jsou 3 oddělení (z toho 1 předškolní),  telefon 286856384
v Prachovické ulici č. 340  jsou 2 předškolní oddělení,
telefon 286028244 (1.patro-Veverky) a 286028246 (2.patro-Sovičky)
na Vinořském náměstí (budova staré školy) jsou 2 oddělení mladších dětí, tel. 777855767

Ředitelem školy je tedy ředitel ZŠ, zástupcem ředitele pro MŠ je
Jana Kovářová.
janakovarova93@seznam.cz

 

Provoz MŠ je denně od 6:30 do 16:30h, školné činí od 1.9.2011 500 Kč/měs. (žáci předškolního věku školné neplatí), stravné 35 Kč na celý den. Platba probíhá od 1.9.2009 formou inkasa z jakéhokoliv účtu. Protože provoz školky je už velmi rozsáhlý a často se vyskytuje nezaplacení školného a stravného inkasem a následně od někoho musíme složitě vymáhat platbu v hotovosti, přistupujeme od listopadu k následujícímu opatření : Po neuskutečnění platby inkasem dostanou rodiče upozornění a následně do pěti pracovních dnů zaplatí v hotovosti u třídní učitelky. Pokud ne, budeme to považovat za neuhrazení platby ve stanoveném termínu. Při druhém opakování bude toto důvod k okamžitému ukončení předškolního vzdělávání dítěte (viz §35 odst.1 d) školského zákona - 561/2004 Sb.).