Dnes je - svátek má

textový režim | RSS kanál

 

   
VINOŘSKÉ KULTURNÍ A VZDĚLÁVACÍ CENTRUM

Home > Kulturně vzdělávací centrum > Vincent


   Kulturní a vzdělávací centrum

 

VINCENT, VINOŘSKÉ KULTURNÍ
 A VZDĚLÁVACÍ CENTRUM
Opočínská 364
190 17 Praha - Vinoř


Kontakt: Vít Mokrý, ředitel
tel. 286 851 181 nebo 720 513 756
e-mail: vincent@praha-vinor.cz

 

 

 

Kulturně vzdělávací centrum, mateřské centrum a knihovna bylo v Opočínské ulici slavnostně otevřeno dne 11.června 2007.


Projekt: „Kulturně vzdělávací,
školící a informační centrum Praha - Vinoř“

KULTURNÍ A VZDĚLÁVACÍ CENTRUM PRAHA - VINOŘ

NABÍZÍ SVÉ PROSTORY
K PRONÁJMU.
CENA DOHODOU DLE ROZSAHU
A CHARAKTERU AKCE.

BLIŽŠÍ INFORMACE
 VÍT MOKRÝ,ředitel

 
 Kulturní a vzdělávací centrum VINCENT

Představujeme naše lektory

Gábriela Válková, lektorka "Cvičení s klaunem"

Propojila jsem svoji profesi fyzioterapeutky, radost z pohybu a společně stráveného času, vytvořila jsem program skupinového zdravotního cvičení pro děti: Cvičení s klaunem ve věkových kategoriích 1-2 roky, 2-3 roky, 3-6 let a pro školní děti, kterému se věnuji již 4tým rokem. Při cvičení se zaměřuji hlavně na prevenci svalových dysbalancí u dětí, na zlepšení koordinace a motoriky za využití různých sportovních a rehabilitačních pomůcek. Vše pomocí her a říkanek, aby děti pohyb vnímaly jako radost a stal se běžnou součástí jejich života již od útlého věku.
Vedu program zdravotního cvičení Aby záda nebolela…

Lektoruji též kurzy: Masáže dětí a kojenců, Základy aromaterapie, Míčková facilitace pro rodiče dětí s problémy horních cest dýchacích a cvičení na balónech, labilních plochách a s overbally.

V rámci své profese fyzioterapeutky s praxí v Jenštejně, nabízím služby v tomto oboru při problémech pohybového aparátu včetně relaxačních masáží.
Kontakt: email: valgab@post.cz, tel.: 724 312 755

 
Ing. Marcela Koucká - lektorka kurzu dětský aerobic

Jsem kvalifikovaná cvičitelka aerobicu, kterému se věnuji pro zdraví, radost a dobrou náladu. Má lekce dětského aerobicu je určena děvčatům ve věku 6-9 let, které mají radost z pohybu s hudbou a chtějí se hravou formou naučit základům aerobicu. Mám 3 děti které vedu ke sportu a na některé z těch nejmladších se těším i ve svých pondělních lekcích.
 

Mgr. Jana Habartová, lektorka kurzu Bodystyling

Již téměř dvacet let se věnuji různým formám cvičení aerobního, posilovacího a strečinkového charakteru. Z nabitých zkušenosti tak postupně vykrystalizovaly styly kurzů, které v současné době nabízím. Lekce slouží ke zlepšování či udržení fyzické kondice, síly, hybnosti i ohebnosti. Při cvičení používáme i různé náčiní pro větší pestrost a rozmanitost. Samozřejmě dbáme na správnou technikcu provedení cviku a to včetně nezbytného protažení. Vzhledem k tomu, že každý cvik má několik stupňů náročnosti, je cvičení vhodné pro pokročilé i začátečníky, protože opravdu záleží jen na vás, jakou zátěž si zvolíte. Vše se postupně učíme, až pohyb automaticky přijme nejenom tělo, ale i mysl...Takže mějme prostě www.primatelo.cz

 

Bc. Pavlína Kapalová - lektorka kurzů Baby signs a Go kids

Jsem mámou dvou holčiček (2 a 6 let), díky kterým jsem se naučila znakovat s batolátky a později začala tuto skvělou metodu (BabySigns) předávat dalším rodičům a dětem. Pod záštitou GoKids kurzů vedu ještě také kroužek Poznáváme svět pro děti 1 - 3 roky, v duchu učení podle metody Marie Montessori. Děti mě nabíjí energií a díky nim jsem lepším člověkem. Těším se na vás i vaše děti na mých kurzech ve Vincentovi. Přihlásit se můžete na emailu:
pavlina.kapalova@gmail.com

 

Lektorka Výtvarníčku Veronika Růžičková

Jsem lektorkou Výtvarníčku, pomáhám při akcích pořádaných Vincentem. Studovala jsem střední uměleckou školu, obor propagační výtvarnictví a aranžování. Nyní studuji vyšší uměleckoprůmyslovou školu, obor design herních prvků.
Zájemci o kroužek se mohou přihlásit na knihovna@praha-vinor.cz, vincent@praha-vinor.cz

 

KRISTÝNA KOLAJOVÁ – Výuka hry na klavír a zobcovou flétnu

Již od útlého dětství jsem tíhla k hudbě, hrála jsem na klavír, zpívala a tančila ve folklórním souboru. Vystudovala jsem učitelství HV a ZSV pro střední školy a práva na Masarykově univerzitě v Brně, ale zjistila jsem, že mě nejvíce baví práce s dětmi. Zbožňuji jejich spontánnost a jejich nadšení, když najdu písničku, kterou si přály nebo nedočkavé otázky, kdy bude další koncert, na kterém mohou předvést, co umí. Proto miluji svou práci a snažím se své nadšení předávat i všem dětem, které ve Vinoři hrají na klavír a flétnu.

 

 

Lektorka zumby Lucie Burdová

... radost z pohybu, pohlazení po těle i po duši, zábava a efektivnost v jednom ...

www.primazumba.cz

 

Lektorka cvičební metody Pilates Radana Štorkánová.

Metodě Pilates se věnuji od r. 2006. Zaujaly mě důmyslné cviky, které uchovávají ohebnost a zároveň aktivují a posilují svaly celého těla. Podporují správně držení a tak účinně Pilates bojuje proti bolestem zad. Do tajemství této metody jsem se ponořila, když jsem měla sama potíže. Baví mě, že cvičící musí aktivně zapojovat svou mysl, poznávají tak lépe svoje tělo a jeho slabosti. Kladu důraz na správné provedení cviků. U cvičení používáme různé pomůcky, hodiny jsou tak pestřejší.

Více a aktuální volné kurzy se dozvíte na www.studiozp.cz

Lektorka Helena Cimermanová

Kurzy německého jazyka ve Vincentu

Kurzy německého jazyka
 

Profil lektorky Kláry Lowensteinové

Lingva Ludus - jazyk -přirozeně- hrou!

individuální/maloskupinová výuka italštiny a angličtiny pro předškolní, školní, záškolní i poškolní děti a více či méně dospělé

Lektorka italského a anglického jazyka působí přes mnoho (slovy šestnáct) let na vyšších a nižších školách a v zařízeních podobného typu, ve firmách i pouličně, někdy si překládá, tlumočí, ráda si hraje, vypráví, když je s kým, proto asi učí, čas od času pořádá kulturní a integrační workshopy, mezinárodní tábory a někdy i cesty tam a zase zpátky. Kdysi dávno vystudovala romanistiku na FFUK a obory religionistika-husitská teologie na HTF. V současné době ji baví realističnost pohádek a poezie; dlouhodobě pak podoby a počiny člověka, od kterých utíká k lesu, vodě, hoře a (nejde-li to jinak alespoň očima) za horizont.

(Lingva ludus - kurzy K. Lowensteinove informace na letáčku v příloze)
Přihláška na jazykový kurz ve Vincentu

Lektorka Hana Jozová Dluhošová

Taneční škola HIT


 
 

Vinořské kulturně vzdělávací
a školící centrum pořádá
 

 
Vinořské kulturně vzdělávací
a školící centrum doporučuje
 
 
TÁTO JAK NA TO
Projekt "Táto, jak na to" zaměřený na podporu aktivního otcovství a realizovaný Ministerstvem práce a soc. věcí za finanční podpory ESF.
Více informací naleznete na www.tatojaknato.cz
 
DOPORUČENÍ: BUDULINEK.EU
Více informací naleznete na www.budulinek.eu
Úřad MČ Praha-Vinoř, ul. Bohdanečská 97, 190 17   Praha-Vinoř, tel./fax 286 851 114, tel. 286 851 483, e-mail: vinor@praha-vinor.cz
©2007-2010 MČ PRAHA-VINOŘ, všechna práva vyhrazena